Mamy ogromną przyjemność przekazać szczególną wiadomość, 25 września Prezes Katarzyna Lebiotkowska odebrała w imieniu naszego Szpitala nagrodę w IX edycji Konkursu Lubuskiego Lidera Biznesu. Uroczysta gala finałowa odbyła się w Pałacu Książęcym w Żaganiu. Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie i ogromny zaszczyt, gdyż do tegorocznej rywalizacji przystąpiło 71 przedsiębiorstw z całego regionu.

Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno – Kardiologiczny w Torzymiu po przejściu wymaganej weryfikacji został zakwalifikowany do drugiego etapu konkursu i otrzymał certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu na rok 2017. Następnie jako jeden z trzech najlepszych w swojej kategorii został wyróżniony statuetką oraz listem gratulacyjnym, które wręczyła Marszałek Elżbieta Polak wraz z Wojewodą Władysławem Dajczakiem.

 Lubuski Lider Biznesu to najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w regionie, które docenia i wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski. Stabilnie funkcjonujące przedsiębiorstwa wpływają na rozwój gospodarczy jak i ekonomiczny całego województwa lubuskiego – regionu inwestycji i nowoczesnych technologii. W tegorocznej gali finałowej wzięło udział blisko 300 zaproszonych gości. W święcie lubuskiego biznesu uczestniczyło szerokie grono parlamentarzystów i organów władz publicznych. Licznie reprezentowani byli również przedstawiciele lokalnych samorządów, świata nauki oraz biznesu z całego regionu.