Rzut kaloszem na odległość, ubijanie piany z jajek na czas – to tylko niektóre z konkurencji, podczas wspólnej zabawy na pikniku integracyjnym pracowników Szpitala w Torzymiu.

W piątek 18 maja br. miało miejsce pracownicze spotkanie kadry szpitala nad tutejszym jeziorem. Dopisała nie tylko pogoda, uczestników nie opuszczał dobry nastrój i duch rywalizacji. Organizatorzy przygotowali wesołe konkurencje i miłe nagrody. Zadbano też o podniebienie uczestników. Kiełbaska z grilla, świeżonka, zupa gulaszowa – to tylko niektóre pozycje z przygotowanego poczęstunku. Po ciepłym posiłku przyszedł czas na tańce „pod chmurką” do późnych godzin wieczornych. Zabawa w plenerze przebiegała w miłej, przyjaznej i swobodnej atmosferze.

Wszystkim osobom obecnym na szpitalnej imprezie serdecznie dziękujemy za doskonałą zabawę!