Spirometria, pulsoksymetria, rinoskopia - to tylko niektóre z badań specjalistycznych, jakie mogli wykonać uczestnicy XX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Abyśmy byli jedno” w Łagowie na medycznym stoisku przygotowanym przez nasz Szpital w minioną niedzielę 10 czerwca br.

Oprócz darmowych badań diagnostycznych dla przybyłych pacjentów przygotowaliśmy bogatą ofertę specjalistycznych konsultacji lekarskich. Swoich porad udzielali lekarze specjaliści w zakresie internistyczno-geriatrycznym, pulmonologicznym, alergologicznym, ortopedycznym oraz ginekologicznym. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach imprezy, na dzieci czekał kącik artystyczny z miłymi nagrodami i słodkimi niespodziankami.