Blask choinki i świec, dwanaście potraw oraz opłatek wigilijny to nieodzowne atrybuty jednego wieczoru w roku. W tak wyjątkowym nastroju odbyło się w miniony piątek uroczyste spotkanie opłatkowe pracowników szpitala w Torzymiu.

Przybyłych pracowników i gości powitała Prezes Szpitala Pani Katarzyna Lebiotkowska. Na spotkaniu nie zabrakło Członków Rady Nadzorczej szpitala - Przewodniczącego - Pana Zbigniewa Plebańskiego i Wiceprzewodniczącej - Pani Ireny Marciszonek oraz Starosty Sulęcińskiego Pana Tomasza Jaskuły. Zaproszeni goście w ciepłych słowach składali personelowi naszego szpitala życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Jak tradycja nakazuje, odśpiewano wspólnie kolędę i dzielono się opłatkiem. Wszystkim, którzy zaszczycili swoją obecnością to wyjątkowe spotkanie, serdecznie dziękujemy!