Szanowni Pacjenci!

Uprzejmie informujemy, że na początku kwietnia br. rozpoczniemy działalność medyczną w nowym obiekcie naszego Szpitala pod nazwą „Lubuskie Centrum Pulmonologii”, do którego zostaną przeniesione wszystkie dotychczas działające na terenie tutejszego szpitala oddziały realizujące usługi zdrowotne w zakresie gruźlicy, chorób płuc
i chemioterapii, jak również izba przyjęć, poradnie specjalistyczne oraz pracownie diagnostyczne (w tym laboratorium, spirometria, bodypletyzmografia, bronchofiberoskopia).

W związku z powyższym, mając na względzie sprawne i bezpieczne przeniesienie pacjentów szpitala do nowych pomieszczeń, a także biorąc pod uwagę ograniczenia w dostępie do badań diagnostycznych w czasie przeniesienia i uruchomienia wyżej wymienionych pracowni diagnostycznych w nowej lokalizacji, prosimy o wstrzymanie skierowań planowych do naszego szpitala w okresie 25.03 – 09.04.2017 r. W zakresie przypadków nagłych (pilnych), po uzgodnieniu możliwości przyjęcia z ordynatorem oddziału, na który kierowany będzie pacjent, uprzejmie proszę potwierdzić termin przekazania telefonicznie na izbie przyjęć, którą obsługuje pani Mariola Sekuła pod numerem: 785 910 110.

Jednocześnie informuję, że od dnia 10 kwietnia br. przyjęcia pacjentów na oddział gruźlicy i chorób płuc oraz chorób płuc z pododdziałem chemioterapii będą realizowane w izbie przyjęć zlokalizowanej na parterze nowego obiektu tj. w Lubuskim Centrum Pulmonologii (adres i nr telefonów pozostaną bez zmian), na potrzeby której został wybudowany zadaszony podjazd dla karetek.

 Mam nadzieję, że nowe warunki podniosą nie tylko standard pobytu i zapewnią należytą jakość świadczonych tu usług, ale również poprawią warunki pracy personelu medycznego, w tym także personelu realizującego transporty pacjentów z Państwa jednostek do szpitala w Torzymiu.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby przeniesienie się do nowego obiektu było w jak najmniejszym stopniu uciążliwe dla naszych pacjentów, niemniej jednak, za powstałe utrudnienia organizacyjne z tym związane serdecznie przepraszamy!