XII bieg charytatywny „Policz się z cukrzycą” to wydarzenie towarzyszące 26 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kilkuset uczestników, startując w biegu 14 stycznia br. w Zielonej Górze, pomogło zebrać pieniądze na pompy insulinowe dla kobiet w ciąży.

Zarząd Spółki Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno-Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o. o. z siedzibą w Torzymiu ul. Wojska Polskiego 52

ogłasza publiczną aukcję, która odbędzie się w dniu 18.01.2018 r. o godzinie 11:00

w siedzibie Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno-Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o. o. w Sali konferencyjnej przy Biurze Zarządu na poddaszu segmentu nr II (Administracja) w budynku Lubuskiego Centrum Pulmonologii.

Przedmiotem aukcji jest sprzedaż:

Samochodu specjalnego (sanitarny) marki Polonez Caro rok produkcji 1995, pierwsza rejestracja 09.01.1996 rok, pojemność silnika 1598 cm3, moc 57 kW.

sprzedaż nie jest zwolniona od podatku od towarów i usług;

cena wywoławcza 2300,00- zł;

godzina rozpoczęcia aukcji – 11:00;

Odwiedziny kolędników w przyszpitalnym Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym to już mała tradycja. W tym roku atmosfera kolędowania towarzyszyła nam już 19 grudnia, kiedy to odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół w Torzymiu. Wspólne śpiewanie kolęd i wzruszenie wywołane świąteczną atmosferą jest szczególnie ważne dla pacjentów, którzy Święta Bożego Narodzenia spędzają w szpitalu. Wzruszenia nie kryli także pracownicy, jak i same Panie nauczycielki.

Szczególne podziękowania za przygotowanie programu artystycznego kierujemy do Pań nauczycielek, jak i do samych niezwykle uzdolnionych wykonawców. Bardzo dziękujemy Wam za te piękne chwile i poświęcony czas. Zapraszamy za rok!

View the embedded image gallery online at:

Kolędy, życzenia i świąteczna atmosfera towarzyszyła przedświątecznemu spotkaniu opłatkowemu w naszym Szpitalu.