Lubuski Lider Biznesu jest organizowanym przez Zachodnią Izbę Przemysłowo - Handlową oraz Gazetę Lubuską plebiscytem mającym na celu promocję najlepiej prosperujących firm w województwie lubuskim. To najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w regionie wyróżniające najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski.

To już nie pierwszy raz kiedy Powiatowa Rada Seniorów w Słubicach odbywa swoje posiedzenie wyjazdowe w siedzibie naszego Szpitala.

Miło nam jest poinformować, iż nasz Szpital otrzymał NAGRODĘ GOSPODARCZĄ Marszałka Województwa Lubuskiego w kategorii "Zdrowie i jakość życia". Wręczenie nagród odbyło się na uroczystej gali 10 października br. podczas Kongresu Gospodarczego - Lubuskie 2019, naszą jednostkę reprezentował Dyrektor ds. Administracyjno - Gospodarczych i Inwestycji Pan Tomasz Pisarek.

"Rehabilitacja w chorobach płuc" to temat dzisiejszej Konferencji Pulmonologicznej, która odbyła się w Lubuskim Centrum Pulmonologii. Patronat Honorowy nad konferencją objęła Marszałek Województwa Lubuskiego - Elżbieta Anna Polak. 

W wyniku zwarcia instalacji elektrycznej wybucha pożar w gabinecie lekarskim. Jedna nieprzytomna osoba z personelu wymaga natychmiastowej ewakuacji. W związku z nieopanowaniem pożaru w pierwszej fazie gaszenia, zapada decyzja o ewakuacji szpitalnej izby przyjęć. To na szczęście tylko scenariusz ćwiczeń, jakie miały miejsce w naszym Szpitalu.