Szpital w Torzymiu przygotował bardzo oryginalny, a zarazem praktyczny prezent z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie Panie, w niedzielę 10 marca, miały okazję bezpłatnie się przebadać oraz skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów bez skierowania.

"W zdrowym ciele zdrowy duch" to hasło zachęcające do odwiedzenia naszego punktu medycznego w Zamku Joannitów w Łagowie. To już kolejna inicjatywa prozdrowotna Szpitala w Torzymiu, mająca na celu promocję profilaktyki wśród mieszkańców naszego regionu. Imprezę rozpoczął "Marsz Po Zdrowie" nordic walking, który poprowadziła wykwalifikowana fizjoterapeutka naszego szpitala Pani Joanna Filipiak. Przybyli goście mieli możliwość wykonania w punkcie pielęgniarskim specjalistycznych badań diagnostycznych, takich jak spirometria, pomiar poziomu cukru we krwi czy pomiar ciśnienia tętniczego. Darmowe badania to jednak nie jedyna atrakcja, jaka czekała na uczestników tegorocznej imprezy. Kolejnym punktem przygotowanym przez nasz szpital były konsultacje lekarskie w zakresie rehabilitacji, ortopedii oraz ginekologii estetycznej, zwieńczone prelekcją dr n. med. Marka Lebiotkowskiego pt. " Zdrowy kręgosłup". Organizator zadbał również o oprawę artystyczną całego wydarzenia, nie zabrakło występów lokalnych artystów, zakończonych koncertem Łukasza Łyczkowskiego. 

Dziękujemy wszystkim pacjentom za dużą frekwencję i zapraszamy na kolejne darmowe badania już 6 kwietnia podczas Białej Soboty!