W ostatnią sobotę, 8 czerwca, w Łagowskim Amfiteatrze odbyła się wspaniała akcja charytatywna, w którą zaangażował się nasz Szpital. Podczas pikniku w plenerze pod hasłem "Gramy dla Antosia" uczestnicy mogli skorzystać ze specjalistycznych badań diagnostycznych w przygotowanej przez nas strefie zdrowia.

Organizator zadbał o atrakcję dla starszych i najmłodszych uczestników, w trakcie których prowadzona była zbiórka pieniędzy dla chorego chłopca. Zwieńczeniem imprezy był koncert gwiazdy wieczoru Pani Haliny Frąckowiak. W trakcie koncertu odbyły się liczne licytacje. I my dołożyliśmy swoją "cegiełkę" na rzecz tak szczytnego celu - Zarząd Szpitala w Torzymiu ufundował voucher medyczny na "PAKIET ACTIV" o wartości kilkuset złotych.