W piątek 13 maja 2016 r. nad jeziorem Jasnym odbył się "II Piknik Pracowników Szpitala" organizowany przez Zarząd Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno – Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o.o.

Plenerowa impreza pracowników Szpitala to połączenie rozgrywek sportowych, wypoczynku na świeżym powietrzu oraz różnego rodzaju gier i zabaw które poprowadził Pan Dyrektor Tomasz Pisarek. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej z Sulęcina i Torzymia.

Uczestnicy pikniku mieli możliwość wzięcia udziału w grach gdzie główną nagrodą był bon o wartości 500 zł dla najlepszego oddziału wręczony z rąk Prezesa Zarządu- Pani Katarzyny Lebiotkowskiej.

Zarząd Spółki składa serdeczne podziękowania WSZYSTKIM PRACOWNIKOM a także zaproszonym gościom za uczestnictwo w pikniku a przede wszystkim za kolejną udaną zabawę!