Rehabilitacja pulmonologiczna to kompleksowe, wielospecjalistyczne działanie, które połączone z indywidualnym planem leczenia zmniejsza zaburzenia chorobowe, poprawia sprawność fizyczną, stan psychiczny, stan funkcjonalny oraz jakość życia osoby z chorobą zaburzającą czynność układu oddechowego.

W minioną niedzielę można było nas spotkać w Drzonkowie na X Lubuskim Pikniku Zdrowia. Impreza jak co roku przyciągnęła tłumy.

Mamy przyjemność poinformować, że nasz Szpital został nominowany do nagrody w ramach plebiscytu medycznego HIPOKRATES LUBUSKI 2019 organizowanego przez „Gazetę Lubuską” w kategorii: Szpital Roku. W kategorii Lekarz - nominowana została nasza Pani Doktor Urszula Kawalec - Hurny, a w kategorii Przychodnia - Przychodnia Geriatryczna. 

W najbliższą niedzielę 16 czerwca zapraszamy całe rodziny do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie na Dziesiąty Lubuski Piknik Zdrowia.

W ostatnią sobotę, 8 czerwca, w Łagowskim Amfiteatrze odbyła się wspaniała akcja charytatywna, w którą zaangażował się nasz Szpital. Podczas pikniku w plenerze pod hasłem "Gramy dla Antosia" uczestnicy mogli skorzystać ze specjalistycznych badań diagnostycznych w przygotowanej przez nas strefie zdrowia.