Prezes Zarządu Szpitala w Torzymiu spotkała się dziś, 13 kwietnia, z personelem oddziału, w którym leczeni są pacjenci z COVID-19.

Zapraszamy serdecznie do udziału w VI Zjeździe Diagnozujących i Leczących Gruźlicę, który będzie poruszał aspekty gruźlicy w kontekście pandemii Covid-19. Wystąpi wiele znakomitości z dziedziny leczenia gruźlicy, w tym Kierownik naszego Lubuskiego Centrum Pulmonologii jak również Konsultant Wojewódzki w dziedzinie chorób płuc dr n. med. Grzegorz Zioło, który przedstawi "Perspektywy leczenia gruźlicy w województwie lubuskim w obliczu pandemii COVID-19".

Zapraszamy!

Numery telefonów:

• koordynowanie przyjęć – 605 045 271
  • dyżurka lekarska - Lubuskie Centrum Pulmonologii – 68 341 6300 wew. 103
  • dyżurka lekarska - Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej, Oddział Rehabilitacji Pulmonologicznej – 68 341 6300 wew. 136
  • dyżurka pielęgniarska - Lubuskie Centrum Pulmonologii – 68 341 6300 wew. 102
  • dyżurka pielęgniarska - Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej – 68 341 6303
  • dyżurka pielęgniarska - Oddział Rehabilitacji Pulmonologicznej – 68 341 6304

Dziś 7 kwietnia - Światowy Dzień Zdrowia - w Polsce obchodzony jako Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji Zarząd wraz z Członkami Rady Nadzorczej naszego Szpitala składają najserdeczniejsze życzenia i podziękowania dla wszystkich Pracowników Szpitala w Torzymiu.

W tym szczególnie trudnym czasie, kiedy zmagamy się z pandemią koronawirusa, życzymy Wam dużo siły, wytrwałości i nade wszystko zdrowia. Gorąco dziękujemy za Wasze poświęcenie, trud i zaangażowanie w ratowanie zdrowia i życia naszych pacjentów.

JESTEŚCIE ABSOLUTNIE WSPANIALI !!!

Proszę przyjąć od nas szczere wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęceń służbę na rzecz drugiego człowieka. Życzymy Wam, aby każdego dnia otaczała Was serdeczność, wdzięczność i życzliwość tych, którym pomagacie, narażając przy tym własne zdrowie.

Życzymy Wam również wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych i zawodowych.
Z wyrazami szacunku i uznania,

Katarzyna Lebiotkowska
Irena Marciszonek