W dniu 16 maja w Ośrodku Geriatrii w Torzymiu odbyło się spotkanie w sprawie utworzenia Centrum Zdrowia 75+.

Lubuskie Centrum Pulmonologii, jako wiodący ośrodek specjalizujący się w zakresie diagnozowania i leczenia większości schorzeń w zakresie chorób płuc na terenie województwa lubuskiego, po raz drugi wyszedł z inicjatywą przeprowadzenia konferencji naukowej poświęconej tak ważnemu zagadnieniu, jakim jest rak płuca.

W dniu dzisiejszym, 18 kwietnia, w Lubuskim Centrum Pulmonologii odbyło się spotkanie szkoleniowe dotyczące POChP, na które została zaproszona kadra lekarska i pielęgniarska naszego szpitala.

Serdecznie zapraszamy lekarzy na II Lubuską Konferencję Onkologiczną "Rak płuca", organizowaną przez Lubuskie Centrum Pulmonologii w Torzymiu, która odbędzie się w dniu 19 kwietnia o godz. 13.00.

Kierownikiem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski - Konsultant Krajowy w dziedzinie onkologii klinicznej. 

Serdecznie zapraszamy!

Informacja dotycząca RODO

 

 

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia.
Święto obchodzone jest corocznie i związane jest z rocznicą powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku.
"Moje zdrowie, moje prawo" - to hasło przewodnie tegorocznego Dnia Zdrowia.
W tym wyjątkowym dniu wszystkim Pracownikom naszego Szpitala życzymy wszelkiej pomyślności, aby Wasza praca na rzecz drugiego człowieka była źródłem satysfakcji i spełnienia.