W ubiegłą sobotę tj. 18 grudnia, nasz Szpital uczestniczył w VIII Gorzowskim Biegu Gwiazdkowym, który odbył się w Park Kopernika w Gorzowie Wlkp.

Ta biegowa impreza od początku swojego istnienia ma charakter charytatywny. Co roku dochód z opłat startowych i wpłaty od darczyńców przekazywany jest na konkretne cele charytatywne. W tym roku, zebrane środki zostaną przekazane dla chorych dzieci: Małgosi, Michała, Mikołaja oraz na sfinansowanie biwaku dla Drużyny Harcerskiej. My także jako Szpital dołożyliśmy swoją cegiełkę do tego szczytnego wydarzenia, Prezes naszego Szpitala Pani Katarzyna Lebiotkowska przekazała bon. Oprócz tego rozstawiliśmy się z naszym namiotem, w którym prócz podstawowych badań takich jak poziom cukru we krwi czy pomiar ciśnienia wszyscy chętni mogli sobie zmierzyć saturację oraz przepływową wydajność płuc. Dziękujemy organizatorom, za kolejne już zaproszenie do udziału w tak szlachetnym wydarzeniu!!!