W miniony poniedziałek, 20 marca, swoje obrady w naszym szpitalu odbyła Zachodnia Izba Przemysłowo - Handlowa.

Szpital w Torzymiu jest wieloletnim członkiem ZIPH. Jest nam niezmiernie miło, że Rada Izby wybrała właśnie Lubuskie Centrum Pulmonologii, aby przeprowadzić wyjazdowe posiedzenie.

Zachodnia Izba Przemysłowo - Handlowa jest największą, niezależną organizacją zrzeszającą przedsiębiorców w Województwie Lubuskim. Reprezentuje interesy ponad trzystu podmiotów gospodarczych, dla których od 17 lat pracuje na rzecz tworzenia dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego, międzynarodowych kontaktów gospodarczych oraz wspierania inicjatyw firm zrzeszonych w ZIPH. Prowadzi również liczne projekty, dzięki którym członkowie mają możliwość sięgać po środki europejskie, m.in. na podnoszenie kwalifikacji pracowników, czy rozwój innowacji.

Po spotkaniu, obecni Członkowie Rady Izby zwiedzili Lubuskie Centrum Pulmonologii, jak i nowo otwarty Ośrodek Geriatrii.